Červenec 2010

Krátký druhý život Bree Tanerové- Stephenie Meyer

5. července 2010 v 15:39 | Nikola
Kratky druhy zivot Bree Tannerove (Stephenie Meyerova) [CZ] obal

Můžete si ji objednat ZDE!!!
 POPIS: 
Velmi očekávaná novela doplňující ságu Stmívání, kterou Stephenie Meyerová napsala na popud mnoha otázek týkajících se postavy novorozené upírky Bree Tannerová, která se objevuje ve třetím díle ságy (Zatmění), podává pohled na události v životě novorozeného upíra z druhé strany, než je pohled Belly. Kniha vyjde před premiérou Zatmění, aby se fanoušci mohli seznámit s Bree a jejím životem dříve než jej uvidí ve filmu. 

AUTORKA O KNIZE:
Pro mě samou je vydání této novely překvapením. Nikdy jsem totiž nezamýšlela publikovat tento příběh jako samostatnou knihu. Začala jsem ho tvořit již dávno - ještě předtím, než vyšlo Stmívaní. V té době jsem dělala úpravy na knize Zatmění a ponořena do mého upírského světa jsem často přemýšlela o novorozených upírech. Představovala jsem si jejich stránku příběhu a postupně jsem začala psát o posledních dnech dějové linie z perspektivy Bree. O tom, jaké je to být čerstvě zrozeným. 

K příběhu jsem se z plezíru vracela v přestávkách mezi editováním ostatních románů ságy Stmívaní. Později, když vznikl koncept knihy Twilight Saga: The Official Guide (oficiální průvodce ságou), pomyslela jsem si, že by to mohlo být vhodné místo pro zařazení příběhu Bree. Její vyprávění je hezkým doplněním Zatmění. Objasňuje mnohé věci, o kterých Bella nevěděla. Proto jsem se rozhodla zápisky oprášit a dokončit pro uveřejnění v Průvodci. 

Ve stejném čase přišel text vhod pro filmovou verzi Zatmění. Melissa (Rosenbergová, scenáristka) mě zahrnula otázkami o tom, co přesně se událo v Seattlu, jak si počínala Victorie, jaký byl Riley a tak dále. Ukázala jsem jí, co jsem do té doby napsala a později jsem odevzdala dokončený text režisérovi Davidovi Sladeovi. David požádal Xaviera, Bryce a Jodelle (představitelé Rileyho, Victorie a Bree), aby si to také přečetli, takže všichni herci měli ještě před spuštěním kamer bohaté podklady pro své filmové postavy. Byla jsem moc ráda, že se do filmu dostane i tenhle aspekt příběhu a těšila jsem se na jeho publikování v Průvodci. 

Nakonec se však ukázalo, že můj "krátký příběh" by měl v tlačené podobě téměř 200 stran. Byl příliš dlouhý na to, aby se vešel do Průvodce - pokud z toho neměl vzniknout svazek těžký jako oxfordský slovník. Tenkrát za mnou přišel můj vydavatel s nápadem vydat příběh Bree jako samostatnou knihu. Jednou z největších výhod bylo, že by vyšla dříve než film, díky čemu by se lidé seznámili s Bree ještě před návštěvou kina. To mi zavonělo a rozhodli jsme se tuto myšlenku zrealizovat...    


UKázka v celém článku!!!

Robert Pattinson’s Full GMTV Interview!

5. července 2010 v 15:28 | Nikola |  The other TVD and Twilight Stars
Rozhovor s Robertem Pattinsonem v GMTV!!
Užijte si ho... :DMetric- Eclipse(all yours).... Eclipse soundtrack!♥

1. července 2010 v 22:08 | Nikola
Tahle písnička hraje na konci při titulcích... Jinak ještě abych se výjádřila k filmu obecně:
Jediný co můžu říct je:
Super, super, super...Tohohle dílu jsem se obvzlášť bál, protože je můj oblíbený, jako knížka. 
Všem hercům patří moje poklona. Úžasné výkony na plátně. Jinak velký a asi největší dík patří však režisérovi jak asi všichni vědí je David Slade! 
Jak je známo Davi rád natíčí temné a strašidelné filmy... Mohli jsme se o tom přesvědčit např. u filmů Past a 30 dnů dlouhá noc. 

Už to prostě není jen příběh o té sentimentální lásce mezi Bellou a Edwardem. Je v tom mnohem víc. Ve filmu je také mnohem víc akce. Akční scény jsou do děje vkládány tak, aby se divák nikdy nezačal nudit.
Prostě jediné co můžu udělat je dát tomuto filmu 95%... Proč jen 95? Sice byla většina scén podle knihy a všechno se mi líbilo nic děj filmu nespomalovalo a neprotahovalo, ale... Každý máme takovou představu v hlavě o tom, jak by asi dané scény měly vypadat.
Teď už ale k té písničce... 
Tady je:♥

Kristen Stewart a její nový sestřih!!!

1. července 2010 v 21:55 | Nikola |  The other TVD and Twilight Stars
Táákžee.. Kristen se zase jednou rozhodla pro změnu image... 
A myslím, že udělala správnou věc z toho looku, který měla kvůli natáčení The Runaways.
 Pro porovnání:

Předtím:
TeĎ:
 Moc jí to sluší! V tomhle novém looku se poprvé objevila v show "The Late Show with David Letterman".

Více fotek v celém článku:

Nový photoshoot Ashley Greene

1. července 2010 v 21:46 | Nikola |  Photos of TVD and Twilight Stars
Tak jsem zpět!! :D po dlouhé době zase začínám s blogem...
Přes prázdniny moc nikam nejedu takže snad budu mít čas.. :D;)


Vice fotek v celém článku!!